TracoPower TON 15-2412WISM Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC 1.3 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TON 15-2412WISM Przetwornica DC/DC, do PCB 24 V/DC 12 V/DC 1.3 A 15 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 279.00 279.00 226.83 + VAT
MPN:
TON 15-2412WISM
Kod:
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.46% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
289.00
TracoPower TON 15-2412WISM | Kompaktowy konwerter o mocy 15 W, zakres wejścia 4:1, wersja przemysłowa open-frame, wykonanie w technologi montażu powierzchniowego, izolacja wejścia/wyjścia 2250 V/DC, zewnętrzne włączanie/wyłączanie.