TDK DRB960-48-3-A0 Zasilacz na szynę DIN 29 V/DC 40 A 960 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TDK DRB960-48-3-A0 Zasilacz na szynę DIN 29 V/DC 40 A 960 W Ilość wyjść:1 x Content 1 szt. RSS 2979.00 2979.00 2421.95 + VAT
MPN:
DRB960-48-3-A0
Kod:
Producent:
TDK
Zmiana ceny:
-2.93% (12.03.2026)