MHB100-24S05
Wekton
MHB100-24S05 RSS 359.52 359.52 292.29 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MHB100-24S05
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
352.47
Przetwornik DC/DC 100W Wej: 18-36V Wyj: 5V 20A ON-OFF