MHB100-48S05
Wekton
MHB100-48S05 RSS 359.52 359.52 292.29 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MHB100-48S05
Zmiana ceny:
+2.38% (11.06.2025)
Poprzednia cena:
351.16
Ilość [ x szt]: 5+
Przetwornik DC/DC 100W Wej: 36-75V Wyj: 5V 20A ON-OFF