MHB100-48S12
Wekton
MHB100-48S12 RSS 359.52 359.52 292.29 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MHB100-48S12
Zmiana ceny:
+2% (06.01.2026)
Poprzednia cena:
352.47
Ilość [ x szt]: 10+
Przetwornik DC/DC 100W Wej: 36-75V Wyj: 12V 8,3A ON-OFF