GSM160A24-R7B
Wekton
GSM160A24-R7B RSS 254.49 254.49 206.90 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GSM160A24-R7B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.41% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
258.14
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz Desktop DC 160W 24V 6,67A Wtyk: DIN 4pin R7B