  1. STP12N120K5 32.84 x3
    Do sklepu »
    STP12N120K5
    Tranzystor N-MOSFET 1200V 12A 250W 0,062R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.57%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    5+ szt.:
    29.52
    10+ szt.:
    26.08
  2. STP12N120K5 36.31
    Do sklepu »
    STP12N120K5
    Tranzystor: N-MOSFET; MDmesh™ K5; unipolarny; 1, ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP12N120K5
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    25+ szt.:
    50+ szt.:
  3. STP12N120K5 N-channel 1200 V, 620 mOhm typ., 12 A MDmesh K5 Power MOSFET in a TO-220 package Sample
    STP12N120K5 N-channel 1200 V, 620 mOhm typ., 12 A MDmesh K5 Power MOSFET in a TO-220 package
    These very high voltage N-channel Power MOSFETs ...
    • Darmowa próbka
    MPN:
    STP12N120K5
    Obudowa:
    TO-220
    +7%
    6.58
    STP12N120K5
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 1200V 12A TO220