  1. XLC-40-H-DA2S 108.91
    Do sklepu »
    XLC-40-H-DA2S
    LED-SPS 40W 9-54V 0,6-1,4A Dali-2 CP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MEAN WELL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.42%
    5+ szt.:
    108.91
  2. XLC-40-H-DA2S 113.63
    Do sklepu »
    XLC-40-H-DA2S
    Zasilacz: impulsowy; LED; 40W; 9÷54VDC; 600mA÷1,4A ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    XLC-40-H-DA2S
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.98%