    Triak; It=10A; Vdrm=600V; Igt=25mA BTA10-600CRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +23%
  2. BTA10-600CRG 3.26 x32
    Do sklepu »
    BTA10-600CRG
    Triak 10A 600V Igt=25mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Min. zamówienie:
    32 szt.
    50+ szt.:
    2.98
  3. BTA10-600CRG 10A standard and Snubberless™ Triacs 6.87
    Do sklepu »
    BTA10-600CRG 10A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA10-600CRG
    +6%
    10+ szt.:
    0.80
    100+ szt.:
    0.71
    500+ szt.:
    0.56
  4. BTA10-600CRG 6.93
    BTA10-600CRG
    Triak; 600V; 10A; TO220ABIns; Igt: 25mA
    TME
    MPN:
    BTA10-600CRG
    -0.29%