  1. TR012bta312-800b TR012bta312-800b 1.69
    Do sklepu »
    TR012bta312-800b TR012bta312-800b
    TRIAC 800V 105A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB BTA312- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.6%
  2. BTA312-800B.127 2.57 x29
    Do sklepu »
    BTA312-800B.127
    Triak 12A 800V Igt=50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -11%
    Min. zamówienie:
    29 szt.
  3. BTA312-800B.127 2.96
    BTA312-800B.127
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 100A; ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA312-800B,127
    Obudowa:
    TO-220AB
    -0.67%
    5+ szt.:
    2.72
    25+ szt.:
    2.44
    100+ szt.:
    2.16
    500+ szt.:
    2.05
  4. Triak BTA312-800B.127;TO220AB;12A; 800V;Igt:50mA;WeEn Semiconductors 4.00
    Triak BTA312-800B.127;TO220AB;12A; 800V;Igt:50mA;WeEn Semiconductors
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    BTA312-800B TO220 TRIAK 800V 16A 50mA
    Gembara
    TO-220
    BTA312-800B
    TRIAK BTA312-800B =BTA312-800C TO220 IG 35MA 12A ...
    Interchip
    TO-220
    +33%