  1. BTA312X-800CTQ TO-220FP 1.65
    Do sklepu »
    BTA312X-800CTQ TO-220FP
    BTA312X-800CT/TO-220F/STANDARD MARKING * ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    WEEN
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.2%
  2. BTA312X-800CTQ 2.49 x31
    Do sklepu »
    BTA312X-800CTQ
    Triak 12A 800V Igt=35mA TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.64%
    Min. zamówienie:
    31 szt.
  3. BTA312X-800CTQ 3.59
    BTA312X-800CTQ
    Triak; 800V; 12A; TO220FP; Igt: 35mA; Ifsm: 100A; ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA312X-800CTQ
    -0.28%
    5+ szt.:
    2.82
    25+ szt.:
    2.49
    100+ szt.:
    2.23
    250+ szt.:
    2.08
    BTA312X-800CTQ
    Triak; 800V; 12A; 35mA; THT; high temperature, ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.36%