  1. BTA425Y-800BTQ 5.34 x17
    Do sklepu »
    BTA425Y-800BTQ
    Triak 25A 800V Igt=50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.69%
    Min. zamówienie:
    17 szt.
    25+ szt.:
    5.09
  2. BTA425Y-800BTQ 8.19
    Do sklepu »
    BTA425Y-800BTQ
    Triak; 800V; 25A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 250A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA425Y-800BTQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.12%