  1. 6TPF330M9L 7.17 x11
    Do sklepu »
    6TPF330M9L
    Kondensator tantal-polimer SMD-D3L 330uF 6,3V 105° ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.22%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
    25+ szt.:
    7.17
    50+ szt.:
    7.17
  2. 6TPF330M9L SMD polymer tantalum, 330 uF, ±20 %, 6.3 V, 7.3 x 4.3 x 2.8 mm 7.93
    Do sklepu »
    6TPF330M9L SMD polymer tantalum, 330 uF, ±20 %, 6.3 V, 7.3 x 4.3 x 2.8 mm
    Polymer tantalum capacitor, POSCAP High capacities ...
    Sklep:
    MPN:
    6TPF330M9L
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +19%
  4. 6TPF330M9L 12.36
    6TPF330M9L
    Kondensator: tantalowo-polimerowy; low ESR; 330uF ...
    TME
    MPN:
    6TPF330M9L
    +0.57%