  1. APT64GA90B 50.80
    Do sklepu »
    APT64GA90B
    Tranzystor; IGBT; 900V; 64A; 500W; POWER MOS 8, PT ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    APT64GA90B
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    3+ szt.:
    45.77
    10+ szt.:
    40.21
  2. APT64GA90B 56.51
    Do sklepu »
    APT64GA90B
    Tranzystor: IGBT; PT; 900V; 64A; 500W; TO247-3
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    APT64GA90B
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.32%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    APT64GA90B
    POWER TRANSISTOR IGBT 900V 117A 500W TO247