  1. Stycznik Mocy 3P 115 A Ac3 Cewka 24Vac 50/60Hz Bf11500a024 939.09
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 3P 115 A Ac3 Cewka 24Vac 50/60Hz Bf11500a024
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.85%
  3. Stycznik mocy 3P 115 A AC3 cewka 24VAC 50/60Hz BF11500A024 1102.72
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 3-polowy 160 A AC1, 115 A AC3, cewka ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF11500A024
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    BF11500A024
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; 24VAC; 115A; na ...
    TME
    MPN:
    BF11500A024
    -0.17%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  6. Stycznik BF 24V ac Lovato styki: 3-biegunowy 55 kW 115 A 3 NO 24V ac Śruba BF11500A024 2565.46
    Stycznik BF 24V ac Lovato styki: 3-biegunowy 55 kW 115 A 3 NO 24V ac Śruba BF11500A024
    Stycznik trójbiegunowy Lovato ma cewkę COIL 50/60 ...
    RS Components
    Lovato
    BF11500A024
    +3%