    BF38T4A46060
    Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 460VAC; 38A; na ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF38T4A46060
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.43%
    5+ szt.:
    550.01
    10+ szt.:
    524.31
  3. Stycznik BF38 460 V Lovato styki: 4-biegunowy 62 kW 56 A BF38T4A46060 1097.22
    Do sklepu »
    Stycznik BF38 460 V Lovato styki: 4-biegunowy 62 kW 56 A BF38T4A46060
    Czterobiegunowy stycznik Lovato z możliwością ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Lovato
    MPN:
    BF38T4A46060
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.44%