  1. GCM155R71C273KA37D 0.03 x10000
    Do sklepu »
    GCM155R71C273KA37D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 27nF; 16V; X7R; ±10 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM155R71C273KA37D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.93%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.02
    0.02
    0.01
    0.01
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCM155R71C273KA37D 27.00 nF 16 V 1 szt. 0.05
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM155R71C273KA37D 27.00 nF 16 V 1 szt.
    Kondensator MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 27 nF ...