  1. GJM1555C1H1R8BB01J 0.04 x50000
    Do sklepu »
    GJM1555C1H1R8BB01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,8pF; 50V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GJM1555C1H1R8BB01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.7%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
    100000+ szt.:
    0.04
    0.04
  2. Kondensator ceramiczny Murata GJM1555C1H1R8BB01J 1.80 pF 50 V 1 szt. 0.12
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GJM1555C1H1R8BB01J 1.80 pF 50 V 1 szt.
    HF MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1,8 pF 50 V ...