  1. GQM0335G2D2R1WB01D 0.27 x15000
    Do sklepu »
    GQM0335G2D2R1WB01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,1pF; 200V; X8G; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GQM0335G2D2R1WB01D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.6%
    Min. zamówienie:
    15 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D2R1WB01D 2.10 pF 200 V 1 szt. 0.89
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GQM0335G2D2R1WB01D 2.10 pF 200 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 2,1 pF 200 V ...