  1. GRM188R61C105KA12J 0.03 x10000
    Do sklepu »
    GRM188R61C105KA12J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 16V; X5R; ±10 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM188R61C105KA12J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.18%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61C105KA12J 1.00 µF 16 V 1 szt. 0.09
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188R61C105KA12J 1.00 µF 16 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 1uF 16 V X5R ( ...