  1. GRM21BR61C226ME44K 0.28 x10000
    Do sklepu »
    GRM21BR61C226ME44K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 16V; X5R; ±20 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM21BR61C226ME44K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.89%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.27
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61C226ME44K 22.00 µF 16 V 1 szt. 0.89
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM21BR61C226ME44K 22.00 µF 16 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 22uF 16V X5R ( ...