    LQW15AN27NJ00D - Elementy
    Cewki indukcyjne RF – SMD; MURATA; LQW15AN27NJ00D ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQW15AN27NJ00D
    Dodany:
    10+ szt.:
    0.32
    50+ szt.:
    0.29
    100+ szt.:
    0.25
    500+ szt.:
    0.23
    1000+ szt.:
    0.19
    5000+ szt.:
    0.18
    0.17
  2. LQW15AN27NJ00D 0.55
    Do sklepu »
    LQW15AN27NJ00D
    Dławik: drutowy; SMD; 0402; 27nH; 280mA; R: 0,52 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQW15AN27NJ00D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.85%
    10+ szt.:
    0.36
    50+ szt.:
    0.33
    100+ szt.:
    0.29
    500+ szt.:
    0.26
    0.22
    0.20
    0.19
  3. LQW15AN27NJ00D 0.67 x111
    Do sklepu »
    LQW15AN27NJ00D
    Dławik drutowy SMD 0402 27nH ±5% 0,28A 0,52R Q:25
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    +0.22%