  1. MOSFET Typ N-kanałowy 30 A PowerFLAT 100 V Rozszerzenie 8-pinowy Powierzchnia 75 W STMicroelectronics 35 mΩ STL30N10F7 3.57 x5
    Do sklepu »
    MOSFET Typ N-kanałowy 30 A PowerFLAT 100 V Rozszerzenie 8-pinowy Powierzchnia 75 W STMicroelectronics 35 mΩ STL30N10F7
    Tranzystory MOSFET STripFET™ o szerokim zakresie ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STL30N10F7
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    Do sklepu »
    STL30N10F7
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 100V; 30A; Idm: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STL30N10F7
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.17%
    5+ szt.:
    4.75
    10+ szt.:
    4.26
    50+ szt.:
    3.29
    100+ szt.:
    2.96
    500+ szt.:
    2.77
  3. STL30N10F7 N-channel 100 V, 0.027 Ohm typ., 8 A STripFET F7 Power MOSFET in PowerFLAT 5x6 package 6.22
    STL30N10F7 N-channel 100 V, 0.027 Ohm typ., 8 A STripFET F7 Power MOSFET in PowerFLAT 5x6 package
    This N-channel Power MOSFET utilizes STripFET F7 ...
    STL30N10F7
    -7%