  1. 06035A1R8BAT2A Cer Cap 1.8pF 50V C0G SMD-0603 AVX 0.05 x500
    Do sklepu »
    06035A1R8BAT2A Cer Cap 1.8pF 50V C0G SMD-0603 AVX
    Nazwa: 06035A1R8BAT2A Obudowa: SMD-0603 Data ...
    Sklep:
    TVSAT-SHOP
    Producent:
    AVX
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  2. 06035A1R8BAT2A 0.07 x4000
    Do sklepu »
    06035A1R8BAT2A
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,8pF; 50V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    KYOCERA AVX
    MPN:
    06035A1R8BAT2A
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -12%