  1. 11BGF0910D110 168.26
    Do sklepu »
    11BGF0910D110
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    11BGF0910D110
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    5+ szt.:
    161.41
  3. Stycznik BGF09 110 V Lovato styki: 3-biegunowy 5 kW 9 A 1 NO FASTON 11BGF0910D110 294.89
    Do sklepu »
    Stycznik BGF09 110 V Lovato styki: 3-biegunowy 5 kW 9 A 1 NO FASTON 11BGF0910D110
    Trzybiegunowy minikontaktor Lovato ze stykiem ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Lovato
    MPN:
    11BGF0910D110
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -31%