  1. Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 103 x 53 mm, red, IP54, 1455N1601RD 153.20
    Do sklepu »
    Aluminum enclosure, (L x W x H) 160 x 103 x 53 mm, red, IP54, 1455N1601RD
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    HAMMOND
    MPN:
    1455N1601RD
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.03%
    10+ szt.:
    34.12
    50+ szt.:
    30.71
    100+ szt.:
  2. HM-1455N1601RD 162.19
    Do sklepu »
    HM-1455N1601RD
    Obudowa: z panelem; 1455; X: 103mm; Y: 160mm; Z: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    HAMMOND
    MPN:
    1455N1601RD
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.04%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
  3. HM-1455N1601RD 163.59
    HM-1455N1601RD
    Obudowa aluminiowa z panelem 160x103x53mm czerwona
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Hammond Electronics
    +0.76%
    5+ szt.:
  4. Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, czerwony, (D x S x W) 160 x 103 x 53 mm, 1 szt. 169.00
    Obudowa profilowa Hammond Electronics, aluminium, czerwony, (D x S x W) 160 x 103 x 53 mm, 1 szt.
    Hammond Electronics 1455N1601RD | Z plastikową ...
    Conrad Electronic
    Hammond Electronics
    1455N1601RD
    GTIN13:
    +22%
  5. Hammond 1455N1601RD Extruded Aluminium Enclosure 160 x 103 x 53mm Red 195.50
    Hammond 1455N1601RD Extruded Aluminium Enclosure 160 x 103 x 53mm Red
    This red extruded aluminium instrument enclosure ...
    Rapid Electronics
    1455N1601RD
    +28%
  7. 1455N1601RD Hammond Red Aluminium Instrument Enclosure 160 x 103 x 53mm 933.65
    1455N1601RD Hammond Red Aluminium Instrument Enclosure 160 x 103 x 53mm
    Hammond aluminium extruded enclosure with a red ...
    Switch Electronics
    1455N1601RD
    GTIN13:
    +0.19%