  1. Stycznik modułowy ESB25-13N-04 25A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 110V AC/DC 1NO/3NC 1SAE231111R0413 238.52
    Do sklepu »
    Stycznik modułowy ESB25-13N-04 25A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 110V AC/DC 1NO/3NC 1SAE231111R0413
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    ABB
    MPN:
    1SAE231111R0413
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4%
  3. Stycznik ESB25 110/120 V ABB styki: 4-biegunowy 17.3 kW 25 A 1 NO/3 NC 120 V Śruba 1SAE231111R0413 451.40
    Do sklepu »
    Stycznik ESB25 110/120 V ABB styki: 4-biegunowy 17.3 kW 25 A 1 NO/3 NC 120 V Śruba 1SAE231111R0413
    Ten stycznik skutecznie steruje zarówno jedno-, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    ABB
    MPN:
    1SAE231111R0413
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%