  1. 3362P-1-500LF 2.96 x250
    Do sklepu »
    3362P-1-500LF
    Potencjometr: montażowy; jednoobrotowy,leżący; 50 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    BOURNS
    MPN:
    3362P-1-500LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.01%
    Min. zamówienie:
    250 szt.
  2. 3362P-1-500LF 3.84 x6
    Do sklepu »
    3362P-1-500LF
    Potencjometr cermetowy 0,5W 50R ±10% 100ppm/°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    BOURNS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.39%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    3.84
    25+ szt.:
    3.84
  3. Bourns 3362P-1-500LF 3362P-1-500LF Potencjometr suwakowy, studyjny zamknięty liniowa 0.5 W 50 Ω 240 ° 270 ° 1 szt. 6.10
    Bourns 3362P-1-500LF 3362P-1-500LF Potencjometr suwakowy, studyjny zamknięty liniowa 0.5 W 50 Ω 240 ° 270 ° 1 szt.
    Bourns 3362P-1-500LF I
    Conrad Electronic
    MPN:
    3362P-1-500LF
    GTIN13:
    -5%