  1. ALS80A113NF250 243.54 x12
    Do sklepu »
    ALS80A113NF250
    Kondensator: elektrolityczny; 11mF; 250VDC; Ø ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    ALS80A113NF250
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.64%
    Min. zamówienie:
    12 szt.
    60+ szt.:
    229.91
  3. Kondensator 11000 μF 250 V dc Zaciski śrubowe KEMET ALS80A113NF250 roztaw: 31.8 mm 423.20 x12
    Do sklepu »
    Kondensator 11000 μF 250 V dc Zaciski śrubowe KEMET ALS80A113NF250 roztaw: 31.8 mm
    Kondensatory KEMET ALS80/81 o wysokiej wartości ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    ALS80A113NF250
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +36%