  1. Electrolytic capacitor, 1000 µF, 400 V (DC), ±20 %, radial, pitch 10 mm, Ø 35 mm, B43305A9108M000 89.08
    Do sklepu »
    Electrolytic capacitor, 1000 µF, 400 V (DC), ±20 %, radial, pitch 10 mm, Ø 35 mm, B43305A9108M000
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    TDK (EPCOS)
    MPN:
    B43305A9108M000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
    5+ szt.:
    19.34
    10+ szt.:
    18.24
    25+ szt.:
    50+ szt.:
  2. B43305A9108M000 Elko radial, 1000 µF, 400 V, 85°C, 35 x 50 mm, RM10 Snap-In 96.80
    Do sklepu »
    B43305A9108M000 Elko radial, 1000 µF, 400 V, 85°C, 35 x 50 mm, RM10 Snap-In
    - Compact design, high DC current loading ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    TDK ELECTRONICS
    MPN:
    B43305A9108M000
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%