    B57164K0473J000
    Termistor NTC; 47kΩ; Ø: 5,5mm; -55÷125°C; 450mW; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B57164K0473J000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.42%
    Min. zamówienie:
    2 000 szt.
  2. NTC, 47 kΩ, ±5 %, 0.45 W, 4450 K, 0.007 W/K, 20 s, THT, B57164K0473J000 2.43
    Do sklepu »
    NTC, 47 kΩ, ±5 %, 0.45 W, 4450 K, 0.007 W/K, 20 s, THT, B57164K0473J000
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    TDK (EPCOS)
    MPN:
    B57164K0473J000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -94%
    10+ szt.:
    0.54
    100+ szt.:
    0.46
    500+ szt.:
    0.42
    1000+ szt.:
    0.40
  3. B57164K0473J000 2.55 x10
    Do sklepu »
    B57164K0473J000
    Termistor NTC 47k 0,45W ±5% 4550K -55+125°C THT
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    EPCOS / TDK
    -12%