  1. B57471V2104J062 1.05 x131
    Do sklepu »
    B57471V2104J062
    Termistor NTC R25=100k 4480K ±5% -55+125°C SMD ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.76%
    Min. zamówienie:
    131 szt.
  2. B57471V2104J062 1.32
    Do sklepu »
    B57471V2104J062
    Termistor NTC; 100kΩ; -55÷125°C; 210mW; ±5%; SMD; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B57471V2104J062
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.75%
    10+ szt.:
    1.23
    50+ szt.:
    1.10
    100+ szt.:
    1.03
    250+ szt.:
    0.94
    500+ szt.:
    0.87
    1000+ szt.:
    0.79
    3000+ szt.:
    0.68
    0.56
    0.46
  3. TDK B57471V2104J062 B57471V2104J062 NTC Czujnik temperatury -55 do +125 °C 100 kΩ 4386 K 805 SMD taśma cięta 2.20
    TDK B57471V2104J062 B57471V2104J062 NTC Czujnik temperatury -55 do +125 °C 100 kΩ 4386 K 805 SMD taśma cięta
    Epcos B57471V2104J062 | Doskonała stabilność nawet ...
    Conrad Electronic
    MPN:
    B57471V2104J062
    GTIN13:
    +8%
  4. NTC, 100 kΩ, ±5 %, 0.21 W, 4480 K, 0.004 W/K, 10 s, SMD 0805, B57471V2104J062 2.38 x10
    NTC, 100 kΩ, ±5 %, 0.21 W, 4480 K, 0.004 W/K, 10 s, SMD 0805, B57471V2104J062
    Bürklin Elektronik
    TDK (EPCOS)
    B57471V2104J062
    +15%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    0.42
    250+ szt.:
    0.33
    0.29
    0.25
  6. TDK B57471V2104J062 NTC Sensor -55 to +125°C 100kΩ 805 SMD Tape Cut 30.88
    TDK B57471V2104J062 NTC Sensor -55 to +125°C 100kΩ 805 SMD Tape Cut
    The TDK B57471V2104J062 is a thermistor ...
    Rapid Electronics
    B57471V2104J062
    ISBN:
    GTIN13:
    +2388%