    Stycznik Mocy 3P 115A Ac3 Cewka 20-48 Vac/Dc Bf11500e024
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.85%
  2. Stycznik mocy 3P 115A AC3 cewka 20-48 VAC/DC BF11500E024 1226.26
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 3-polowy 160 A AC1, 115 A AC3, cewka ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF11500E024
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    Do sklepu »
    BF11500E024
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; 20÷48VAC,20÷48VDC; ...
    TME
    MPN:
    BF11500E024
    -0.59%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  5. Stycznik BFK 20V ac/dc, 48 V ac/dc Lovato styki: 3-biegunowy 55 kW 115 A 3 NO 24V Śruba BF11500E024 3126.17
    Stycznik BFK 20V ac/dc, 48 V ac/dc Lovato styki: 3-biegunowy 55 kW 115 A 3 NO 24V Śruba BF11500E024
    Stycznik ten jest solidnym urządzeniem ...
    RS Components
    Lovato
    BF11500E024
    +3%