  1. Stycznik mocy 12A 3P 220V DC 0Z 1R DC BF1201D220 146.10
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 12A 3P 220V DC 0Z 1R DC BF1201D220
    Sklep:
    ABCelektro
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +51%
  2. Stycznik Mocy 3P 12A Ac3 Cewka 220Vdc 0Z 1R Bf1201d220 178.60
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 3P 12A Ac3 Cewka 220Vdc 0Z 1R Bf1201d220
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    Lovato
    Dodany:
  3. BF1201D220 193.22
    BF1201D220
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NC ...
    TME
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF1201D220
    Zmiana ceny:
    -0.6%
  4. Stycznik mocy 3P 12A AC3 cewka 220VDC 0Z 1R BF1201D220 220.39
    Stycznik mocy 3 polowy 12A AC3, 28A AC1 Wbudowany ...
    TIM SA
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF1201D220
    ISBN:
    +5%
  6. Stycznik BF12 220 V dc Lovato styki: 3-biegunowy 32 kW 12 A 1 NC BF1201D220 541.82
    Stycznik BF12 220 V dc Lovato styki: 3-biegunowy 32 kW 12 A 1 NC BF1201D220
    Stycznik trzybiegunowy Lovato z możliwością ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    Lovato
    BF1201D220
    -6%