    BF18T4A22060
    Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 220VAC; 18A; na ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF18T4A22060
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.43%
    5+ szt.:
    222.91
    10+ szt.:
    210.12
  3. Stycznik BF18 220 V Lovato styki: 4-biegunowy 36 kW 32 A Śruba BF18T4A22060 372.10
    Do sklepu »
    Stycznik BF18 220 V Lovato styki: 4-biegunowy 36 kW 32 A Śruba BF18T4A22060
    Czterobiegunowy stycznik Lovato z możliwością ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Lovato
    MPN:
    BF18T4A22060
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -29%