  1. BT131S-600D-LGE 0.80 x98
    Do sklepu »
    BT131S-600D-LGE
    Triak 1A 600V Igt=5mA SOT223
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    SOT223
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.52%
    Min. zamówienie:
    98 szt.
  2. BT131S-600D-LGE 3.07
    Do sklepu »
    BT131S-600D-LGE
    Triak; 600V; 1A; SOT223; Igt: 5mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    MPN:
    BT131S-600D
    Obudowa:
    SOT223
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.97%