    It=8,0A; Vdrm=600V; Igt=10mA; BT137S-600D-LGE;
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -42%
  2. BT137S-600D-LGE 2.30
    Do sklepu »
    BT137S-600D-LGE
    Triak; 600V; 8A; Igt:10/25mA; Ifsm:65A; czuła ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    LGE
    MPN:
    BT137S-600D
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.71%
    25+ szt.:
    2.23
    50+ szt.:
    2.10
    250+ szt.:
    1.87
    500+ szt.:
    1.64
    Do sklepu »
    BT137S-600D-LGE
    Triak; 600V; 8A; TO252; Igt: 5mA; Ufmax: 1,7V
    TME
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT137S-600D
    -0.63%