  1. BTA08-600CW3G-LF 10.05
    Do sklepu »
    BTA08-600CW3G-LF
    Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 90A
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    BTA08-600CW3G
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.2%
    10+ szt.:
    9.64
    50+ szt.:
    9.32
  2. BTA08-600CW3G-LF 11.44 x7
    Do sklepu »
    BTA08-600CW3G-LF
    Triak 8A 600V Igt=35mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LITTELFUSE
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.66%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    10+ szt.:
    11.44
    BTA08-600CW3G-LF
    Triak
    SŁAWMIR Electronics
    +0.51%