  1. BTA12-800SWRG TO-220 Full-Pak 2.03
    Do sklepu »
    BTA12-800SWRG TO-220 Full-Pak
    TRIAC 800V 12A(RMS) 126A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.49%
  2. BTA12-800SWRG 3.76
    Do sklepu »
    BTA12-800SWRG
    Triak; 800V; 12A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic ...
    Sklep:
    MPN:
    BTA12-800SWRG
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.27%
    10+ szt.:
    3.44
    50+ szt.:
    3.05
    100+ szt.:
    2.86
    500+ szt.:
    2.45
    1000+ szt.:
    2.29
    1250+ szt.:
    2.24
    2.17
    2.07
  3. BTA12-800SWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 4.55
    BTA12-800SWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-800SWRG
    -16%
  4. BTA12-800SWRG 5.73 x10
    BTA12-800SWRG
    Triak 12A 800V Igt=10mA Logic Level TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -55%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    50+ szt.:
    3.41
    100+ szt.:
    3.41
    BTA12-800SWRG
    Triak; 800V; 12A; 10mA; THT; logic level; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.34%