  1. BTA16-600BQ 4.47 x30
    Do sklepu »
    BTA16-600BQ
    Triak 16A 600V Igt=50mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.68%
    Min. zamówienie:
    30 szt.
    50+ szt.:
    4.13
  2. BTA16-600BQ 5.12
    Do sklepu »
    BTA16-600BQ
    Triak; 600V; 16A; Igt:50/70mA; Ifsm:160A; czuła ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    WEEN
    MPN:
    BTA16-600BQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +23%
    10+ szt.:
    4.51
    50+ szt.:
    3.89
    100+ szt.:
    3.59
    500+ szt.:
    2.90
    1000+ szt.:
    2.61
    2000+ szt.:
    2.31
    1.92
  3. BTA16-600BQ 5.75
    BTA16-600BQ
    Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 50/70mA; Ifsm: ...
    TME
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA16-600BQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    -0.17%
    10+ szt.:
    5.07
    4.36
    100+ szt.:
    4.04
    500+ szt.:
    3.27
    2.93
    2.59
    2.15
    BTA16-600BQ
    Triak; 600V; 16A; 50/70mA; THT; sensitive gate; ...
    SŁAWMIR Electronics
    ITO-220AB
    +0.45%