    It=16,0A; Vdrm=700V; Igt=50mA BTA16-700BRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. BTA16-700BRG 7.02 x12
    Do sklepu »
    BTA16-700BRG
    Triak 16A 700V Igt=50mA TO220AB-Isolated
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.89%
    Min. zamówienie:
    12 szt.
    100+ szt.:
    7.02
  4. BTA16-700BRG 10.42
    Do sklepu »
    BTA16-700BRG
    Triak; 700V; 16A; TO220ABIns; Igt: 50mA
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA16-700BRG
    -0.19%
    3+ szt.:
    9.16
    10+ szt.:
    7.29
    50+ szt.:
    6.25
  5. Triak ST Microelectronics BTA 16-700 B, TO 220 AB, 50 mA I(GT), 16 A I(RMS), 700 V U(DR 12.19
    Triak ST Microelectronics BTA 16-700 B, TO 220 AB, 50 mA I(GT), 16 A I(RMS), 700 V U(DR
    STMicroelectronics BTA16-700BRG | symistory;
    Conrad Electronic
    MPN:
    BTA16-700BRG
    Obudowa:
    TO-220
    GTIN13:
    -8%
    BTA16-700BRG
    Triak; 700V; 16A; 50mA; THT; tuba; TO220ABIns * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.56%