  1. Triac, 800 V (RRM), TO-220AB, STMicroelectronics BTA16-800SWRG 3.11
    Do sklepu »
    Triac, 800 V (RRM), TO-220AB, STMicroelectronics BTA16-800SWRG
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA16-800SWRG
    Zmiana ceny:
    -25%
    25+ szt.:
    0.68
    100+ szt.:
    0.64
    250+ szt.:
    0.59
  2. BTA16-800SWRG TO-220 3.62
    Do sklepu »
    BTA16-800SWRG TO-220
    Triac It=16A; Vdrm=600V; Igt=10mA Odpowiednik: ...
    Zmiana ceny:
    -4.74%
  3. BTA16-800SWRG 3.93 x25
    BTA16-800SWRG
    Triak 16A 800V Igt=10mA Logic Level TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    +11%
    Min. zamówienie:
    25 szt.
    50+ szt.:
    3.52
  4. BTA16-800SWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 7.84
    BTA16-800SWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    MPN:
    BTA16-800SWRG
    +5%
    10+ szt.:
    0.92
    100+ szt.:
    0.82
    500+ szt.:
    0.68
  5. BTA16-800SWRG 7.92
    BTA16-800SWRG
    Triak; 800V; 16A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic ...
    TME
    BTA16-800SWRG
    -0.38%
    10+ szt.:
    4.61
    50+ szt.:
    3.70
    3.39
    500+ szt.:
    2.77
    1000+ szt.:
    2.54
    1250+ szt.:
    2.50
    2.43
    BTA16-800SWRG
    Triak; 800V; 16A; 10mA; THT; logic level; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.33%