  1. BTA216-800B.127 3.08 x26
    Do sklepu »
    BTA216-800B.127
    Triak 16A 600V Igt=50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.4%
    Min. zamówienie:
    26 szt.
  2. BTA216-800B.127 4.12
    Do sklepu »
    BTA216-800B.127
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 140A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA216-800B,127
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.24%
    5+ szt.:
    3.49
    25+ szt.:
    3.07
    100+ szt.:
    2.76
    500+ szt.:
    2.55
    BTA216-800B.127
    Triak; 800V; 16A; 50mA; THT; sensitive gate; 3Q,Hi ...
    SŁAWMIR Electronics
    -0.78%