  1. BTA26-800B-LGE 8.13
    Do sklepu »
    BTA26-800B-LGE
    Triak; 800V; 25A; TO3P; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    MPN:
    BTA26-800B
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.69%