  1. BTA412Y-800B.127 3.65
    Do sklepu »
    BTA412Y-800B.127
    Triak 12A 800V Igt=50mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.82%
    5+ szt.:
    2.95
    25+ szt.:
    2.83
  2. BTA412Y-800B.127 6.79
    Do sklepu »
    BTA412Y-800B.127
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 140A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA412Y-800B,127
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.15%
    10+ szt.:
    3.89
    50+ szt.:
    3.17
    100+ szt.:
    2.91
    250+ szt.:
    2.58
    500+ szt.:
    2.36
    1000+ szt.:
    2.25
  3. BTA412Y-800B.127 800V 12A TriakTO220 35mA 6.90
    BTA412Y-800B.127 800V 12A TriakTO220 35mA
    Typ tyrystora triak Napięcie wsteczne maks. 0,8kV ...
    Nowy Elektronik
    BTA412Y-800B.127
    Triak; 800V; 12A; 50mA; THT; sensitive gate; 3Q,Hi ...
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    +0.38%