  1. BTA416X-800CTQ 4.29 x8
    Do sklepu »
    BTA416X-800CTQ
    Triak 16A 800V Igt=35mA TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.64%
    Min. zamówienie:
    8 szt.
    10+ szt.:
    3.96
    50+ szt.:
    3.14
    Do sklepu »
    BTA416X-800CTQ
    Triak; 800V; 16A; TO220FP; Igt: 35mA; Ifsm: 160A; ...
    Sklep:
    MPN:
    BTA416X-800CTQ
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.17%