  1. BTA425X-800BTQ 4.45 x17
    Do sklepu »
    BTA425X-800BTQ
    Triak 25A 800V Igt 50mA TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.21%
    Min. zamówienie:
    17 szt.
  2. BTA425X-800BTQ 4.46
    Do sklepu »
    BTA425X-800BTQ
    Triak; 800V; 25A; TO220FP; Igt: 50mA; Ifsm: 250A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA425X-800BTQ
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.89%