    BTB06-800SWRG
    Triak; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 60A
    MPN:
    BTB06-800SWRG
    Zmiana ceny:
    -0.84%
    10+ szt.:
    3.06
    50+ szt.:
    2.61
    100+ szt.:
    2.42
    250+ szt.:
    2.19
    500+ szt.:
    2.03
    1000+ szt.:
    1.89
    2000+ szt.:
    1.76
    1.71
    1.48
  2. BTB06-800SWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs 5.48
    Do sklepu »
    BTB06-800SWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs
    MPN:
    BTB06-800SWRG
    Zmiana ceny:
    +67%