  1. BTB06-800TWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs 3.29
    Do sklepu »
    BTB06-800TWRG 6A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    Sklep:
    STMicroelectronics
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB06-800TWRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -45%
    Do sklepu »
    BTB06-800TWRG
    Triak; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA; Ifsm: 60A
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MPN:
    BTB06-800TWRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.27%