    Triak; It=12A; Vdrm=600V; Igt=25mA BTB12-600CRG
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BTB12-600CRG 3.00 x34
    Do sklepu »
    BTB12-600CRG
    Triak 12A 600V Igt=25mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Min. zamówienie:
    34 szt.
    50+ szt.:
    2.77
  3. BTB12-600CRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 6.22
    Do sklepu »
    BTB12-600CRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB12-600CRG
    TO-220AB
    Zmiana ceny:
    +4.79%
    10+ szt.:
    0.72
    100+ szt.:
    0.65
    500+ szt.:
    0.51
  4. BTB12-600CRG 6.23
    BTB12-600CRG
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 25mA
    TME
    MPN:
    BTB12-600CRG
    -0.32%
    10+ szt.:
    3.52
    50+ szt.:
    2.92
    100+ szt.:
    2.68
    250+ szt.:
    2.39
    500+ szt.:
    2.17
    1000+ szt.:
    1.95
    2000+ szt.:
    1.85
    BTB12-600CRG
    Triak; 600V; 12A; 25mA; THT; tuba; TO220AB * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%